Oriģinālas vācu firmas Layher celtniecības sastatnes par izdevīgu cenu

Oriģinālas vācu firmas Layher celtniecības sastatnes par izdevīgu cenu

Jaunie un pieredzējušie celtnieki!

Jūsu profesija ir viena no senākajām un svarīgākajām cilvēces vēsturē. Tieši no jums ir atkarīgs, kāds būs jūsu vai jūsu klienta jaunais nams. Nešaubāmies, ka savu darbu vienmēr veicat kvalitatīvi. Jo labas un pozitīvas jūsu klientu atsauksmes ir veiksmīga biznesa ķīla. Labas atsauksmes par jūsu darbu paver jaunas iespējas un, vissvarīgākais, izdevīgākus pasūtījumus. Savukārt viens negatīvs komentārs var sabojāt visu jūsu reputāciju.

Vai gribat, lai par jums, jūsu biznesu, paveikto darbu cilvēki runātu visā Latvijā? Gribat, lai jums būtu darbs un pasūtījumi gadu uz priekšu? Gribat strādāt droši, nedomāt par risku un atgriezties pie ģimenes, neapdraudot savu veselību? Gribat, lai jūsu vārds būtu sinonīms vārdam “kvalitatīvi”? Lieliski! Jums ir lieliska iespēja investēt darbarīkā, kas jums ir nepieciešams katru dienu. Vieglas, ērtas ekspluatācijā, kvalitatīvas, ilgmūžīgas (karstā cinkošana, 80 mikroni) celtniecības sastatnes no Vācijas ‒ uzņēmuma LAYHER produkcija.

Mūsu noliktavā šobrīd ir fasādes sastatnes lieliskā stāvoklī, bez iepakojuma. Tā ir lieliska iespēja sākt strādāt ar labāko tirgus produktu, kas kalpos jums 60 gadus.

Interesē cena un komplektācija? Zvaniet: tālrunis +370 650 82 654, Oļegs (krievu/angļu valoda), 9‒17 darba dienās.

Vai rakstiet uz e-pastu oleg.abramov@layher.com