• info@layher.lv
  • Salininkų g 82, Vilnius, Lietuva

Balsta sastatnes TG 60 ievērojami paplašina moduļu sastatņu Allround pielietojuma diapazonu.

Jaunie balsta rāmji TG 60 izstrādāti moduļu sastatņu Allround turpmākai attīstībai. Trīs jaunās detaļas dos jums iespēju daudz ātrāk un drošāk samontēt ieveidnes balstus. Uzņēmums piedāvā trīs izmēru balsta torņus: 1,00 x 1,09 m, 0,50 x 1,09 m un 0,71 x 1,09 m. Pamata rāmis bez uzgaļa ir 0,71 m augsts; tas aprīkots ar integrētajām Allround rozetēm augšdaļā un apakšdaļā.

1,00 m un 0,50 m augstie papildu rāmji TG 60 aprīkoti ar integrētajiem uzgaļiem apakšdaļā, un rozeti Allround tikai augšdaļā. Rāmji TG 60 izgatavoti no īpaša izturīga tērauda, papildu noturību nodrošina divas diagonāles. Vertikālā standarta nestspēja sasniedz 6 tonnas. Metināto savienojumu un diagonālo stiprinājumu gali ir presēti, tāpēc jums ir visas iespējas izmantot rozetes Allround. Vienmērīgas slodzes sadales nodrošināšanai katrs rāmis ir fiksēts ar cilpas tapiņām, bloķējošajām tapām vai skrūvēm. Šajā gadījumā torni iespējams samontēt uz zemes un uzstādīt ar ceļamkrāna palīdzību. Balsta torņi TG 60 ir simetriski; šajā gadījumā montāžas virziena kontrole nav nepieciešama.

Papildu priekšrocības
Sastatņu montāžai nepieciešami tikai Allround standarta komponenti un trīs papildu detaļas.

Ātra montāža un demontāža

Augsta pieļaujamā nestspēja

Viegli nomaināms darba augstums

Laika ekonomija 30 %

ar directions

30% laika ekonomija konstrukcijas montāžai tiek panākta, pateicoties Allrounnd standarta vertikāļu un horizontāļu lietošanai.

Mazāks elementu skaits – balsta sastatnes TG 60 aizvieto horizontālos savienojumus, vertikālos statņus un diagonālos stiprinājums. Rezultātā tiek panākta ievērojama laika ekonomija konstrukcijas montāžas un demontāžas darbā.
Horizontālā montāža uz zemes – balsta sastatnes TG 60 iespējams samontēt uz zemes. Pēc tam samontētie torņi tiek ar ceļamkrāna palīdzību pārvietoti līdz vietai, kur tie tiks uzstādīti. Darbvārpstas fiksators Layher nepieļauj domkrata izkrišanu, savukārt tapas ļauj stingri sastiprināt rāmjus.

Vienkāršais savienojums bez skrūvēm dod iespēju samontēt konstrukciju bez instrumentiem. Balsta rāmjiem TG 60 ir integrēti uzgaļi. Rāmji tiek stiprināti ar cilpas tapu, bloķējošo tapu vai skrūvju palīdzību.
Serviss – balsta sastatnēm TG 60 izstrādāta standartiem EN 12812:2008-12 atbilstoša dokumentācija, ko jūs varat saņemt mūsu uzņēmumā.
Dažāda garuma sekcijas – balsta sastatnes TG 60 iespējams izmantot ar dažāda garuma horizontālajiem stiprinājumiem. Pie tam galvenais komponents – rāmis TG 60 nemainās.
Materiālu optimizācija – pateicoties sistēmas konstrukcijas īpatnībām, tā spēj izturēt ārkārtīgi lielu slodzi. Rezultātā jūs ekonomējat laiku un naudu.
Samontēto torņu augstā mobilitāte –  vienkāršā riteņu uzstādīšanas sistēma dod iespēju viegli pārvietot samontēto torni TG 60, neizjaucot to. Vienlaikus iespējams pārvietot vairākus sastiprinātus torņus.

 

Balsta sastatnes. Savietojamība ar esošajiem moduļu sastatņu Allround komponentiem


Balsta sastatnes TG 60 ir pilnībā savietojamas ar moduļu sastatņu Allround komponentiem. Rezultātā jebkurā projekta stadijā iespējams bez grūtībām mainīt uzstādīto sastatņu ģeometrisko formu, iebūvēt un integrēt balstus moduļu sastatnēs. Detaļas tiek sastiprinātas ar drošo un laika gaitā pārbaudīto ķīļveida savienojumu palīdzību, tāpēc jūs ievērojami ietaupīsiet laiku salīdzinājumā ar tradicionālo cauruļu un apskavu sistēmu ekspluatāciju.

Pielāgošana balsta restēm – balsta sastatnes TG 60 iespējams samontēt un uzstādīt neatkarīgi no balsta restu montāžas. Samontētie torņi TG 60 tiek bez grūtībām integrēti veidņu konstrukcijā. Ja atvienoti daži horizontālie un diagonālie stiprinājumi, torni iespējams bez grūtībām pārvietot ar riteņu vai ceļamkrāna palīdzību.

Daudzas rāmju vertikāles – balsta sastatņu TG 60 sistēmā iespējams iekļaut vairākas rāmja vertikāles. Šajā gadījumā savienojumā tiek izmantoti moduļu sastatņu Allround standarta horizontālie un diagonālie stiprinājumi.

Rāmju pavairošana – kritiskas slodzes gadījumā balsta rāmjus TG 60 iespējams pastiprināt, savienojot savā starpā ar dubultā ķīļu slēga palīdzību.
Drošāk, pateicoties iebūvētajām margām.

Aizsardzība pret kritienu – balsta sastatnes TG 60 ir ne vien stabilas un ārkārtīgi izturīgas, bet arī garantē drošību to montāžas un demontāžas laikā. Torņa vertikālās montāžas laikā jebkurā līmenī iespējams uzstādīt no tērauda izgatavotos O-tipa klājus. Pēc tam nākamā līmeņa montāža ir droša.

Integrētā pieeja – droša pieeja montāžas un demontāžas darbu laikā: jums tikai jāuzstāda klājs par 1 metru augstāk. Šajā gadījumā pieeju nākamajam līmenim garantēs paši sastatņu TG 60 balsta rāmji. Pēc tam nākamais līmenis tiek nosegts ar O-tipa klājiem, lai turpinātu montāžas darbu.

TG-60, VILNIUS, LITHUANIA


Риштування