• info@layher.lv
  • Salininkų g 82, Vilnius, Lietuva

Layher drošības sistēmas

JUMTS LAYHER KEDER XL

Agrākā īslaicīgā jumta sistēma – Layher Keder guva pelnītu lietotāju atzinību visā pasaulē, taču jaunā jumtu līnija – Keder XL nosaka jaunus standartus. Agrāk statisko aprēķinu radīto ierobežojumu rezultātā jumta laidums nevarēja pārsniegt 20 metrus, taču jumts Keder XL dod iespēju no šī ierobežojuma atbrīvoties. Atbilstoši vietējiem klimatiskajiem apstākļiem jumta Keder XL laidums var sasniegt 40 metrus. Šādu jumtu konstrukcijas pamatā ir 750 mm augsti alumīnija savienojumi ar integrēto Keder kopni hordas augšdaļā.

Jumta Keder XL pielietojuma spektrs ir ārkārtīgi plašs: dažādu ēku remonts un jumtu klāšana, aizsardzība jaunas ēkas celtniecības darbā, maģistrāļu un tiltu seguma klāšanas darbs, kā arī pielietojums izklaides pasākumos.

KEDER ROOF XL

KEDER ROOF XL – JŪSU PRIEKŠROCĪBAS
Līdz 40 metrus plats jumts
Augsta sniega noturība (līdz 1,0 kN/m²)
Ātra un ērta pārsegšana ar Keder brezentu.
Piemērots arī citām Layher sistēmām.
Konstrukciju un maksimālās slodzes standarta tabulas atvieglo projektu plānošanu.

Iespējama divslīpu, vienslīpu jumtu, kā arī poligonālo angāru veidošana.

Drošības sistēmas

Drošības sistēmas

JŪSU PRIEKŠROCĪBAS
Jūs varat pārvietot mobilo jumtu sekcijas atbilstoši objekta gatavības pakāpei – ar jumtu klāta var būt tikai nepieciešamā zona, un jums nenāksies pārklāt visu objektu.

Jumta sekcijas garums nav atkarīgs no sastatņu sekcijas platuma, tāpēc montāžas process ir pietiekami elastīgs. Gadījumā, ja kravas tiek piegādātas ar ceļamkrānu, jumtu iespējams uz laiku nobīdīt sāņus. Jūs varat nosegt jumtu, kā arī samontēt jumta sekcijas, kas iepriekš samontētas uz zemes.

 

Drošības sistēmas

 

Drošības sistēmas. LAYHER KASEŠU JUMTI

PIEEJAMS UN ĀTRS RISINĀJUMS AIZSARDZĪBAI NO LAIKA APSTĀKĻIEM UN ĪSLAICĪGU ĒKU BŪVDARBU LAIKĀ

Layher kasešu jumti ir kļuvuši par vienu no populārākajiem risinājumiem būvdarbos, ja ir jānodrošina aizsardzība no dabas faktoriem. Kasešu jumts pasargās no spēcīgākajām dabas parādībām gan būvlaukumu, gan tajā esošās iekārts. Ja vajadzīga aizsardzība, risinājums ir jūsu rokās – kasešu jumts.

Ekonomisks risinājums mūsdienīgās konstrukcijas rezultātā
Teicami pārdomātā un aprēķinātā konstrukcija, ko veido augstas kvalitātes detaļas, ir īpaši radīta daudzkārtējai montāžai un demontāžai.

 

Ilgstoša ekspluatācija un investīciju aizsardzība
Layher kasešu jumtiem raksturīgs ilgstošs ekspluatācijas periods. Tās praktiskais dizains līdz ar kvalitatīvo elementu bāzi garantē jūsu investīciju aizsardzību uz ilgiem gadiem. Īpašie jumta savienojumi ievērojami atvieglo montāžu. Jumta sekcijas tiek ērti un viegli samontētas uz zemes. Pēc tam tās ar ceļamkrānu tiek paceltas montāžas vietā. Starpposmu jumta kasetes vienkārši tiek ievietotas īpašos kanālos un stingri fiksētas ar ķīļa savienojumiem. Vairāk nekas nav jādara!
Nav vajadzīgi savilkumi, jo kasetes pilda stingruma elementa lomu. Tikai katra otrā sekcija tiek montēta kā nesošā, tāpēc šī konstrukcija dod iespēju ekonomēt materiālus un ievērojami saīsina montāžas laiku.

Ekonomiskā moduļu sistēma
Pieļaujama dažādas platības jumtu montāža, pateicoties sekcijas garuma optimizācijai un Y-veida hordas profilam.

Lieli laidumi
Kasešu jumta laidums var pārsniegt 40 metrus – tā garums ir atkarīgs no veiktajiem statiskajiem aprēķiniem un plānotās slodzes.

Drošības sistēmas

Viegla materiālu padošana uz jumta
Materiālus iespējams nogādāt uz jumta, vienkārši noņemot vienu vai vairākas kasetes. Šo darbu jūs varat paveikt bez ceļamkrāna palīdzības.

Piesaiste sistēmas izmēriem nav nepieciešama
Layher kasešu jumti neprasa īpašu balsta struktūru. Tas nozīmē, ka jums nav jāiegādājas papildu detaļas, lai apjumtu jūsu rīcībā esošās sastatnes.

Pilnīga aizsardzība no laika apstākļiem
Jumta plākšņu pārsegums un jumta forma pilnībā novērš ūdens iekļūšanu zem jumta.

 

LAYHER DROŠĪBAS SISTĒMAS

PIEEJAMS UN EFEKTĪVS RISINĀJUMS AIZASARDZĪBAI NO TROKŠŅA UN LAIKA APSTĀKĻIEM
Drošības sistēmu projekta ietvaros uzņēmums Layher piedāvā kasetes, kas piemērotas sastatnēm Allround un SpeedyScaf un atbilst apkārtējās vides aizsardzības prasībām no rūpnieciskajiem izmešiem un trokšņa, kā arī prasībām attiecībā uz aizsardzību no nelabvēlīgiem laika apstākļiem.

Drošības sistēmas

Tas ir izcils un vienlaikus arī ekonomiski izdevīgs risinājums, kam turklāt raksturīga Layher nevainojamā kvalitāte. Tam nepieciešams neliels detaļu skaits, kas īpaši izstrādātas biežai lietošanai. Ātra un loģiski pamatota montāža.
Aizsardzības kasetes izstrādātas saskaņā ar Layher platuma standartiem (maksimālais platums – 3,07 m). Katras kasetes augstums ir 1,0 m, tāpēc montāžas darbi ir ērti un ātri veicami. Kasetes izstrādātas ar gumijas apmali, tāpēc samontētā konstrukcija nepieļauj putekļu izkļūšanu (fasāžu remonts), piemērota slodzes samazināšanai (atbrīvošana no asbesta), ir ūdensnecaurlaidīga (smilšstrūklas apstrādes darbiem). Kasetes nepārvada statisko lādiņu un ir viegli tīrāmas. Trokšņu izolācijas pastiprināšanai tiek piedāvāta iespēja kombinēt standarta paneļus (trokšņa izolācijas līmenis – 20 Db) ar īpašiem starpņiem (trokšņa izolācijas līmenis – 26 Db) vai uzstādīt īpašas kasetes trokšņa izolācijai.

Gaismas kasetes laiž cauri dienas gaismu un atvieglo darbu drošības konstrukcijas iekšienē. Izstrādāti iekšējie un ārējie kasešu stūri. Īpaši izstrādāti savienotāji nodrošina savienojumu starp ēkas sienu un drošības konstrukciju.

Sastatnes, kuru laidums sasniedz 2,57 m, var nosegt ar paneļiem 90 m augstumā, savukārt sastatnes ar 3,07 m laidumu – 50 m augstumā.


Līdztekus drošības sistēmām iespējams izmantot visdažādākos risinājumus piekļuves nodrošināšanai.

Keder XL Movable Roof - Vilnius, Lithuania

Layher Baltic kontaktinformācija


Риштування