• info@layher.lv
  • Salininkų g 82, Vilnius, Lietuva

Moduļu sastatnes Layher Allround.®
Ģeniāli. Eleganti. Neierobežotas iespējas.

Moduļu sastatņu Layher Allround galvenā pielietojuma sfēra ir nestandarta risinājumi gadījumos, ja parastās sastatņu sistēmas nav iespējams lietot optimāli un ekonomiski. Sistēma Layher Allround ir teicama un elastīga konstrukcija, kam izsniegtas visas nepieciešamās atļaujas. Tā atmaksāsies ļoti ātri. Unikālā ātri izveidojamo un izturīgo savienojumu kombinācija, kam netiek izmantotas skrūves, dod iespēju izveidot konstrukciju ar noteiktiem elementu leņķiem un iebūvēto drošības sistēmu. Pateicoties plašajam papildu elementu sortimentam, oriģinālā Layher Allround sistēma nodrošina plašu pielietojuma diapazonu, ātru montāžu un ievērojamas ekonomiskās priekšrocības.

Ērts savienojums, pateicoties bloķēšanas principam ar ķīļa fiksāciju. Tas nozīmē, ka montāžu var veikt viens cilvēks. Ar vienu āmura sitienu ķīļa savienojums pārvēršas par izturīgu mezglu ar vienmērīgu spēka sadali.

Savienojums ar vienmērīgu slodzes sadali: izcilās konstrukcijas dizains ir izstrādāts tā, ka ķīļa gals precīzi atbilst standarta rādiusam. Slodze tiek vienmērīgi sadalīta plašā standarta zonā.
Montāžas ātrums: Ātri veicamais un izturīgais savienojums, kas neprasa vītnes savienojuma elementus, ļauj izvēlēties vienu no astoņu veidu savienojumiem: taisnleņķa, plata vai šaura leņķa savienojumu, kas vienlaikus garantē drošu ekspluatāciju. Iebūvējamās montāžas process: četras šauras atveres perforētajās rozetēs automātiski un droši centrē rīģeli taisnā leņķī, savukārt četras lielas atveres izlīdzina rīģeļu stāvokli un izveido nepieciešamo leņķi.

ar2

Vispirms ķīļa pamatne viegli ieslīd īpašā perforētās rozetes atverē

ar1

un ķīļa pamata elements stabili fiksē savienojumu

 

ar2

Uzsitot ar āmuru pa ķīli, jūs panāksiet nepārspējami izturīgu savienojumu ar vienmērīgu slodzes sadali.

Alumīnija moduļu sastatnes Layher Allround:

Tās var izturēt jebkādu slodzi un nesagādās jums ne mazākās rūpes. Ergonomiski ideāls risinājums, ja sastatnes jāuzstāda grūti pieejamā vietā vai fiziskās prasības nepieļauj tērauda konstrukciju izmantošanu – liela nozīme ir nelielam svaram, piemēram, skatuves vai izstādes stenda montāžas gadījumā. Allround alumīnija konstrukciju priekšrocības šādos gadījumos ir acīmredzamas. Tās ātri atmaksājas uz loģistikai nepieciešamo izdevumu rēķina, kā arī pateicoties samazinātai slodzei un ātrai montāžai.

ar directions

Neierobežots darba potenciāls:

Pielietošanai industrijā, ķīmiskajās ražotnēs, elektrostacijās, būvdarbu laikā, aviācijas angāros un kuģu būvētavās, teātrī un sporta arēnā – jebkurā pielietojuma sfērā Layher oriģinālās sistēmas apstiprina savu unikālo reputāciju. Tās var tikt izmantotas kā darbam, aizsardzībai, fasādēm paredzētas sastatnes, piekaramās vai atbalsta sastatnes, lietošanai gan iekštelpās, gan zem klajas debess, vissarežģītākajiem uzdevumiem un problemātiskās vietās, arhitektoniskās idejas realizācijai un drošības normu ievērošanai. Pateicoties unikālai savienojuma tehnoloģijai un lielajam montāžas ātrumam Layher Allround sastatnes kļuvušas par termina „moduļu sastatnes“ sinonīmu.

Layher Baltic kontaktinformācija

Scafoteam Rigas Dom. Layher Allround

© Web sprendimai