• info@layher.lv
  • Salininkų g 82, Vilnius, Lietuva

Pieeja kāpnēm un segumiem.

Ekonomiski izdevīga alternatīva kāpšanai augšup un lejup pa sastatnēm:

Klājumi ar lūku darba laukumam, slīpumi sastatņu līmeņu iekšienē margu vietā – šīs īpatnības dod iespējas pārnēsāt materiālus un pārvietoties ierobežotā telpā.

Atbilstoši prasībām un ekspluatācijas apstākļiem jūs varat izvēlēties Layher klājumus ar lūku, kas izgatavoti no tērauda vai alumīnija, kā arī izstrādājumu no alumīnija un finiera. Jūs varat izvēlēties arī kāpnes: noņemamas (tērauds) vai iebūvētas klājumā (alumīnijs). Integrētās kāpnes veido klājuma elementu, un to montāža rit ātrāk.

Īslaicīgas darbības tilti un pārejas

Allround sastatņu moduļu konstrukcija dod iespēju izstrādāt garas īslaicīgi izmantojamas tilta veida pārejas, kas nepieciešamas, piemēram, dažādu sporta pasākumu un mūzikas festivālu laikā, ceļu izbūves darbos vai gadījumā, ja būvlaukumā esošo sastatņu iekšienē nepieciešamas pastiprinātas konstrukcijas. Šādu uzdevumu risināšanai Allround standarta detaļas tiek papildinātas ar dažiem speciāliem elementiem. Šajā gadījumā bāzi veido Allround standarta līnija, bet Allround tilta detaļas nodrošina slodzes sadales sistēmu.

Allround tilta konstrukcijas tika izstrādātas uz moduļu sistēmas bāzes, kas no ārpuses sastiprināta ar Allround standarta detaļām ar divpusēja ķīļu savienojuma palīdzību. Allround tiltu sistēmas galvenā detaļa ir īpašs tilta standarts (vertikāls statnis) ar piemetinātām galviņām ķīļa savienojumam, tiltu horizontālie stiprinājumi, jeb hordas un tilta diagonālie stiprinājumi. Šos elementus iespējams sastiprināt ar skrūvēm – ātri, droši un rentabli. Klāja virsmu, saskaņā ar prasībām, iespējams samontēt no finiera plāksnēm vai standarta perforētā seguma Allround no tērauda. Tilta pārejas sānu daļas iespējams samontēt no aizsargpaneļiem, īslaicīgā jumta sekcijām, margām ar īpašu aizsardzības sistēmu bērniem, vai izmantot citas metodes. Rezultātā samontētā konstrukcija atbilst visiem drošības standartiem, ko ņem vērā publisko pasākumu organizatori.

Ja tilta struktūra tiek izmantota konstrukcijas stingrības uzlabošanai, šāds risinājums ir piemērots paaugstinājumiem, jumta struktūrām un pat sastatņu sistēmām.

Konstrukciju iespējams samontēt uz zemes un uzstādīt ar ceļamkrāna starpniecību.

© Web sprendimai