• info@layher.lv
  • Salininkų g 82, Vilnius, Lietuva

Fasādes sastatnes Layher SpeedyScaf.

Ātri. Droši. Ideāli.

Ķīļa savienojums droši fiksē aizsargmargas, padara samontēto konstrukciju stabilu un īpaši drošu. Sastatnes SpeedyScaf sniegs jums visas uzņēmuma Layher priekšrocības. Teicams tehniskais risinājums, kas ļauj parūpēties pat par sīkākajām detaļām, ideāla izmēru precizitāte. Turklāt visā pasaulē izveidotais meitas uzņēmumu tīkls nodrošina pilna spektra sortimentu noliktavā un augstu apkalpošanas līmeni gan pirms darījuma, gan arī vēlāk.

Fasādes sastatnes

Fasādes sastatnes Layher SpeedyScaf®

ĻOTI VIENKĀRŠI
Sistēmas principu veido segumu montāža ar Y-profila palīdzību, bezskrūvju savienojums un intuitīvi izprotama montāžas shēma. Šie aspekti nodrošina ātru konstrukcijas montāžu un demontāžu. Ļoti svarīgas priekšrocības sniedz iespēja papildināt uzbūvētās sastatnes ar konsoļu palīdzību un nostiprināt konstrukcijas ar diagonāliem stiprinājumiem, kas tiek montēti pie sastatnēm ar ķīļa savienojumiem.

ĒRTI
Detaļu konstrukcijas pastāvīga pilnveidošana dod iespēju samazināt svaru, uzlabot ergonomisko aspektu un ekspluatācijas ērtības.

TEICAMI PĀRDOMĀTS
Ar sistēmu Layher SpeedyScaf vienmēr iespējams atrast ātru risinājumu. Nav svarīgi, kāda problēma ir radusies – nelīdzena virsma, izciļņi vai dobumi, balkoni vai karnīzes – vienmēr atradīsies detaļas, kas palīdz gan atrisināt jautājumu, gan ietaupīt laiku un līdzekļus. Pateicoties speciālajam Y-veida profilam, Layher segumi tiek bez grūtībām ievietoti rāmja profilā. Jūs varat izvēlēties tērauda, alumīnija, finiera vai plastmasas segumus atbilstoši savām vajadzībām.

TRĪS SISTĒMAS VIENĀ
Pēc vēlēšanās jūs varat izvēlēties ar karstās cinkošanas metodi izgatavotos 0,73 m vai 1,09 m platos tērauda rāmjus, vai 0,73 m platos alumīnija rāmjus. Šāds modeļu spektrs nodrošina atbilstību slodzes prasībām.

DROŠI

Drošība ir uzņēmuma Layher prioritāte. Aizsargmargu sistēma nodrošina aizsardzību sastatņu montāžas darbā. Sastatņu augšējo līmeni iespējams noslēgt ar atbilstošām detaļām, kas uzlabo darba aizsardzību lielā augstumā. Īpašas konsoles ļauj paplašināt darba laukumu līdz 1,09 m. Tā ir vienkāršākā iespēja nodrošināt pieeju sienām ar balkoniem, izciļņiem vai nišām ēkas fasādē. Dažāda garuma savienojumi ļauj izveidot garus laidumus. Risks, ko rada darbs uz sastatnēm, ievērojami samazinās, pateicoties nojumam. Sastatņu garuma vai platuma modifikācijas ir viena no svarīgākajam sistēmas Layher SpeedyScaf® priekšrocībām

Fasādes sastatnes Layher SpeedyScaf®

Sastatņu montāžas standarts.
Minimāls elementu skaits. Maksimāla drošība.

Tikai dažas vienkāršas darbības, lai savienotu noteiktu skaitu pamatelementu, un Layher klasiskā sistēma kļūs par ērtu un drošu darba vietu. Montāžas darbi aizņem ļoti īsu laiku. Vieglā, taču izturīgā un uzticamā konstrukcija atbilst visām mūsdienu prasībām un standartiem, turklāt nodrošina ilgtermiņa ienākumus tās ekspluatācijas rezultātā.

4 4c12 NEU

Layher SpeedyScaff

Layher Baltic kontaktinformācija


Риштування