KĀ AR MUMS SADARBOTIES?

KĀ AR MUMS SADARBOTIES?

Kā ar mums sadarboties, ja Jūs esat no Latvijas? Mums nav biroja un noliktavas Latvijā, un visi Jūsu pieprasījumi tiek apstrādāti mūsu birojā Viļņā. Mēs runājam angļu un krievu valodā. Vislabāk pirmo pieprasījumu nosūtīt uz elektronisko pastu info@layher.lt. Parasti mēs atbildam 2 stundu laikā.

Uz Jūsu pieprasījumu mēs bez maksas nosūtām katalogus par mūsu galvenajiem darbības virzieniem – fasādes sastatnes Speedy, moduļu sastatnes Allround, aizsardzības sistēmas Protection un pagaidu jumti Keder XL, tribīnes un skatuves, mobilie torņi un kāpnes, aksesuāri – lai to saņemtu, Jums pietiek atsūtīt Jūsu pasta adresi.

Mēs nodarbojamies tikai ar „Wilhelm Layher GmbH” produkcijas pārdošanu. Ja Jūs gribat kaut ko iegādāties pie mums, atsūtiet detalizētu informāciju par Jūsu projektu (rasējumi, uzmetumi, izmēri – garums, augstums, platums, foto). Jo sīkāka būs Jūsu nosūtītā informācija, jo ātrāka un precīzāka būs mūsu atbilde. Atbildi uz jautājumu „Cik maksā kvadrātmetrs Jūsu sastatņu?” var izlasīt šeit.

Ja Jūs gribat nomāt sastatnes, apmeklējiet vietni http://www.kurnomatsastatnes.lv, kur izvietota informācija par visiem reģiona uzņēmumiem, kas iznomā Layher sastatnes. Mūsu uzņēmums sastatnes neiznomā.

Ja Jūs gribat iegādāties kāpnes un mobilos torņus, iesakām sākt ar vietni https://kopecios.lt/lv/, kur ievietots preču tiešsaistes katalogs. Pēc Jūsu pieprasījuma mēs varam atsūtīt katalogu latviešu valodā elektroniskā vai drukātā formātā.