Piekabe ar 100 m2 alumīnija sastatnēm par lielisku cenu

Piekabe ar 100 m2 alumīnija sastatnēm par lielisku cenu

Esat profesionāls celtnieks un gribat uzlabot sava darba efektivitāti, ražīgumu un, vissvarīgākais, peļņu? Tad sāciet strādāt tikpat efektīvi, kā jau daudzus gadu desmitus to dara skandināvi, celtniecībā izmantojot alumīnija sastatnes.

Ļoti vienkāršs, vienlaikus ļoti ērts risinājums: mobila piekabe ar uzņēmuma Layher celtniecības sastatnēm no alumīnija. Piekabē var ievietot apmēram 100 m2 celtniecības sastatņu. Vairs nav jādomā, kur sagādāt sastatnes un kā tās nogādāt līdz objektam. Atsakieties no papildizdevumiem par materiālu nomu un loģistiku. Brauciet uz objektu, vedot jūsu īpašumā esošos materiālus ar savu automobili. Piekabes svars atbilstoši B kategorijas autovadītāja apliecībai!

LAYHER alumīnija celtniecības sastatnes sver aptuveni par 50% mazāk, salīdzinot ar LAYHER ražotajām tērauda detaļām, un līdz 70% mazāk, salīdzinot ar citu ražotāju izstrādājumiem. Aizmirstiet par smago un nogurdinošo montāžu: alumīnija sastatnes varat uzstādīt daudz ātrāk. Ņemot vērā elementu svaru, montāžu var veikt viena persona (ar noteikumu, ka tiek ievērotas visas drošas montāžas un darba augstumā prasības).

Piekabe ir ļoti mobila, to vienmēr var iznomāt partneriem, tādējādi nepieļaujot dīkstāvi, un nopelnīt, iznomājot sastatnes.

  • Maksimālais piekabes svars ir 1350 kg.
  • Piekabes svars bez sastatnēm ‒ 378 kg.
  • Izmēri: 5 х 2 х 2,4 m.
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Garantējam, ka, paaugstinoties darba kvalitātei, par jums sāks runāt pasūtītāji.